• ADC Katalógus NINCS. FWP-SMIR1310XVR 1310nm, 13dBo, Single-Mode Osztály 1 21CFR 1040.10 LN#50 6/07
  • ADC Katalógus NINCS. FWP-SMIR1310XVR 1310nm, 13dBo, Single-Mode Osztály 1 21CFR 1040.10 LN#50 6/07

ADC Katalógus NINCS. FWP-SMIR1310XVR 1310nm, 13dBo, Single-Mode Osztály 1 21CFR 1040.10 LN#50 6/07

  • Ft5 910

Kapcsolódó termékek

Termékleírás

  • Modell Száma: ssm
  • Márka Név: AUA

  • Csomag Súlya: 0.4kg (0.88lb.)
  • Csomag Méret: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
  • Készülék Típus: darab

DC Tápkábel Autós Töltő Kábel Típusa-39 Típusú-66 Típusú 81C T-400 T-600C Fusion Splicer Termék Neve: DC Tápkábel Származási hely: Kína Alkalmazandó modell : Típus-39 Típusú-66 Típusú 81C T-400 T-600C fusion splicer

Címkék: fusion splicer, splicer fúziós, kábel splicer, Olcsó fusion splicer, Magas Minőségű splicer fúziós, Kína kábel splicer Szállítók

© BazarFresh.news. Minden Jog Fenntartva